Трудности получения визы - опыт узбекского гражданина в Казахстане
Быз казакстанда турамыз узбек азаматымыз паспыртымызды жогалттык казакстанан вастанавить етуге болама алматыдан метыркемыз бар, занды казакстандык неке куалык те бар 3 баламыз бар казакстанда алматыда туылган, паспыртты жасатым казакстан азаматыгын алайын деп едык, елымыз казак.
Лучший ответ
Здравствуйте. Из Вашего вопроса не совсем ясна суть Вашей проблемы. Уточните, пожалуйста, Ваш вопрос, чтобы мы смогли Вам помочь.
Hello. From your question is not entirely clear the essence of your problem. Please specify your question so that we can help you.