Договор про полную материальную ответственность
Со скольки лет человек может нести полную материальную ответственность, и подписывать договор с предприятием?
С 18 лет может заключать договор о полной материальной ответственности.
Стаття 135-1. КЗпП Письмові договори про повну матеріальну відповідальність
Письмові договори про повну матеріальну відповідальність може бути укладено підприємством, установою, організацією з працівниками (що досягли вісімнадцятирічного віку), які займають посади або виконують роботи, безпосередньо зв'язані із зберіганням, обробкою, продажем (відпуском), перевезенням або застосуванням у процесі виробництва переданих їм цінностей. Перелік таких посад і робіт, а також типовий договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність затверджуються в порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України.
Добрый вечер, Наталья! Договор о полной материальной ответственности можно заключать с 18 лет. Но не со всеми работниками, а только с теми, которые занимают определенные должности. Какая должность у вас?