Косметологиялық ұсыныстарым туралы қызығушылық - 2 жылдық договор арқылы 130000 тенгеге қамту дайындаймын

Салеметсызбе! Менын сурагым, Плаза косметологна 2 жылга договорга отырып едым банк арқылы. Мен косметолг ұсынған ешқандай менен өтпедым. Белгіленген Кунде жетпей мен отказ жасадым. Сол жерге документтерды апарып тапсырсам маган 130000 мын бес айлық шығынды толейсыз дейды. 2 жылға 65000000 тенге. 130000 тенгені төлемеу ушын не істеуім керек.

Лучший ответ

Уважаемый пользователь. Вопросы задаются юристам Росси на РУССКОМ ЯЗЫКЕ!