Алименты и равные права - почему мы должны бороться за справедливость для айолов

Ассалому алайкум манда шундай холат хотиним уйдан сабабсиз кочиб кетаверади охир окибат хайдадим якинда фарзандли булдим у сразу же алимент таъминотга берди йулини очиш учун эрга тейган экан конунлар хаммаси аёллар тарафига чиккан лек биз эркаклар аёлларда айб булса хам биз товон тулашга мажбурмизми.
Лучший ответ

Алейкум ассалам! Сезнең сорау нидә?