Как бороться со сверлящими соседями сверху - возможные пути решения проблемы
Добрый день, Андрей.
Вам нужно обращаться в полицию, вызывайте, когда шумно, требуйте привлечь соседей к административной ответственности.
(стаття 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» - далі Закон);
конкретні санітарні норми (рівні) допустимого шуму
(таблиця 1 пункту 2.4 «Санитарных норм допустимого шума в помещениях жилых и общественных зданий и на территории жилой застройки» (n 3077-84), утвержденным 03.08.1984 главным государственным санитарным врачом СССР министерства здравоохранения СССР – далі Санітарні норми)
адміністративна відповідальність за порушення вимог щодо захисту населення від шкідливого шуму чи правил додержання тиші
(стаття 182 Кодексу України про адміністративне правопорушення – далі КУпАП);
повноваження органів влади фіксувати та розглядати відповідні правопорушення
(статті 218, 221, 255 Кодексу України про адміністративне правопорушення - КУпАП);