Соседи выше на кухне замуровали трубы в вентиляционную шахту течет вода доступа к ремонту не дают. Что делать.
Стояк - есть собственность балансодержателя дома а не кв-ры, даже приватизированной. Однако квартира - Частная собственность
Попробуйте аргументами их убедить что это и им тоже надо
При этом: Споживач зобов'язаний:
2) забезпечувати доступ до мережі, арматури, квартирних
засобів обліку, розподільчих систем представника виконавця за
наявності в нього відповідного посвідчення:
для ліквідації аварій - цілодобово;
для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного
обладнання, проведення технічного і профілактичного огляду, зняття
контрольних показників квартирних засобів обліку - згідно з
умовами договору;
Что делать тонуть в отходах. Вентиляция полная волы.
Обращайтесь в ЖЕУ, к ним с претензией и в суд.