Загроза збереження фото в соцмережах для сплати боргу
Отримала ось таке повідомлення: Сьогодні своє фото побачите в усіх соц. мережах країни.Таким чином зберемо на сплату ваших боргів кошти.
Борг мій 2000 грн, в соц мережах мене немає,тобто єдине фото це з пасорта чи маю я захист в цьому?
Доброго дня, Ірина.
З кредитним боргом потрібно розбиратися, враховуючи всі обставини його отримання, і виходячи з вчинених Вами вже дій, проблеми з МФО і колекторами можна вирішити законними способами, і знизити так званий борг до розміру тіла кредиту (отриманої суми), або ж значно зменшити суму їх вимоги.
У такій ситуації потрібно направляти юридичне лист в МФО і заяву про заборону використання Ваших персональних даних, також можна звернутися із заявою в поліцію, заявивши про вимагання, спонукання до виконання громадянського зобов'язання, порушення недоторканності приватного життя.
Большинство юристов не понимают украинского.