Засуджений за крадіжку телефону - Чи може бути застосований домашній арешт?

Мій чоловік був засуджений по статті 185 ч 2 условне 3 роки ще рік у нього условне у п'яномувигляді украв у жінки телефон зараз судять за статею 186 ч 2.жінка написала що протензій не має до нього так як він телефон повернув, чи можна розраховувати на домашній арешт чи на виправні роботи.
Лучший ответ

Думаю вряд ли так как есть уже условное.