Как оформить выезд с ребенком из Крыма на Украину и обратно - необходимые документы и правила.
Добрый день, Ольга.
По законодательству Украины НЕ нужно разрешение отца ребенка, если он иностранец - гражданин другой страны, у Вас в свидетельстве о рождении ребенка указано, что отец гражданин РФ, поэтому не требуется согласие для пересечения границы.
Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами УкраїниПостанова Кабінету Міністрів України; Правила від 27.01.1995 № 57
4. Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку,
в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з
батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
2) без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
якщо другий з батьків є іноземцем або особою без
громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві
про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
Здравствуйте. Все нужно.
Здравствуйте!
Безусловно нужно от отца разрешение на выезд, нотариально оформленный.