Як забрати документи з коледжу, якщо не закрила семестр на 2 курсі і є термінова потреба
Освітні відносини можуть бути припинені достроково з ініціативи учня тобто, зверніться до керівництва коледжу із заявою про дострокове припинення відносин, прикладіть документи (вам скажуть які-саме), напр. Залікова книжка і т.п. дострокове припинення освітніх відносин з ініціативи учня не тягне за собою виникнення будь-яких додаткових, в тому числі матеріальних, зобов'язань зазначеного навчається перед організацією, що здійснює освітню діяльність. Освітні відносини припиняються на підставі наказу керівника коледжу. Протягом трьох днів коледж видає вам довідку про навчання, тому що припинені освітні відносини. Протягом 5 років після відрахування з вашої ініціативи з коледжу, Ви маєте право в ньому відновитися при наявності вільних місць, умови навчання зберігаються колишні. Особа, відрахована з організації, що здійснює освітню діяльність, з ініціативи учня до завершення освоєння.