Кропивницкий, 02.09.2021, 00:59

Тест на наркотики виявив позитивний, але лабораторія не підтвердила - які наслідки чекають на порушника закону?

Вопрос №18694357 из г. Кропивницкий
опубликован 02.09.2021, 00:59
Зупинили ДПС перевірка документів, та запропонували пройти тест на наркотики в наркологічному закладу, тест показав позитивний, відправили до лабораторії в інше місто. Відповідь з лабораторії : наявность на алкоголь, наркотики та психотропні речовини не виявлено. Але документи передані до суду. Підкажіть що в цій ситуації суд може призначити.
Лучший ответ
Рекомендуется

Звернитися до поліції з письмовою заявою на підставі Конституцией Украины (ст.. 40), ст.ст. 5, 7, 9, 10, 27, Закону України «Про інформацію» від 2 жовтня 1996 года N 393/ 96-ВР, ст.ст. 1, 5, 7, 15, 18, 20, 24 Закона України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року N 393/ 96-ВР (в заяві потрібно робити на це посилання), опішить ситуацію с початка, аж до відповіді Вам з суду. Просить письмово Вам надати інформацію з приводу Ваших прав. В заяві наприкінці обов’язково вкажіть, що у разі відмови надати Вам письмово інформацію на Ваше питання, пускай Вони обґрунтують письмово з посиланням на діюче законодавство України (п., ч., ст., розділ діючого нормативного акту України, яким вони користувалися при відмові).

08.09.2021, 20:01
Оценка автора вопроса:
Хотелось бы поподробней.

По законодательству Украины, если в первый раз были остановлены за вождение в нетрезвом виде, то штраф и лишение прав на год, если повторно, то штраф и лишение прав на 3 года. Также возможно наряду со штрафом назначение административного ареста до 15 суток.

02.09.2021, 01:19
Оценка автора вопроса:
Хотелось бы поподробней.

З лаборатории заключение прийшло на анализ мочи трезвый! Отрицательный результат, а тест положительный, это лишения прав?

02.09.2021, 01:30

Неправильно изначально прочитал.

В таком случае Вам ничего не грозит, так как лабораторная проверка более достоверна.

02.09.2021, 01:46

А суд повинен бути? Навіть після лабораторної повірки. Посвідчення водія не віддають, кажуть після рішення суду. Поїхав дізнатися у суд, кажуть ваші документи повернули в поліцію із за недостоющих паперів. Що мені робити щоб повернути посвідчення. Висновок в мене є.

02.09.2021, 05:48

Суд повинен бути після лабораторної повірки, чи документи забрати можна в поліції?

08.09.2021, 19:36