Quick and Secure Cash Withdrawal Available on Our Company\'s Tenth Anniversary Celebration
Our company's tenth anniversary has been established and its reputation has always been high. You will not damage the reputation of the company because of your small money. Please rest assured, as long as you pay the 5281USDT handling fee as required, you can immediately apply for full cash withdrawal. Arrived in 3-5 minutes
Лучший ответ
Вы же ребенок, чтобы верить в такую билеберду..
Спасибо за ответ!
Очередной развод в виде вымогательства денег...
Согласен
Это мошенники, не ведитесь.
- см. ст. 159 УК РФ.