Перевага юридичного стажу ФОП для отримання адвокатського посвідчення та статусу нотаріуса
Киев. Я знаю, що Фізичній Особі Підприємцю, яка зареєстрована щодо надання юридичних послуг, та вчасно сплачує податки, фонди, можна буде врахувати цю діяльність як юридичний стаж для отримання адвокатського посвідчення. Це потрібно буде підтвердити необхідними документами та отримати рішення ВККА. У світлі нового Закону про нотаріат виникає питання, якщо я оформила ФОП та надаю консультаційні та юридичні послуги нотаріусу чи клієнтам, або уклала договір з нотаріусом по наданню певних юридичних послуг, чи буде мені враховано цей період у юр. стаж для подальшого здобуття статусу нотаріуса? Чи може мене нотаріус оформити на посаду юриста, юрисконсульта (крім помічника нотаріуса), у мене є вища юридична освіта. Чи буде мені йти юр.стажу цьому випадку? Якщо попередні варіанти неможливі, то як напрацювати 3 роки юридичного стажу. В адвокатуру йти не маю наміру Мені 35, вища юридична освіта. Юридичного стажу немає.
Лучший ответ
Он не только для русскоязычных, но хотя бы имейте ввиду, что не все украинский знают, т.к. написано 9111, RU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Потом, украинское законодательство отличается от российского. А то, мы тут Вам насоветуем...Люблю украинцев., ничего личного.
Спасибо за ответ!
А как мы Вас должны понимать? Еще бы на испанском написали...
Спасибо за ответ!
Сколько языков знает человек - столько раз он ЧЕЛОВЕК! не знала, что сайт только для русскоязычных.