Могу ли я выехать за границу, имея долг в юстицию 12 тыс. грив., и в банк 6 тыс. грив.? Являюсь злостным неплательщиком.

Лучший ответ

Згідно з вимогами статті 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" ухилення громадянина від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи) або якщо щодо нього діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання, є підставою для тимчасової відмови громадянину у виїзді за межі України.

Відповідь на Ваше запитання: так, можуть обмежити.

Для перевірки наявності або відсутності обмежень Вам слід звернутися до Прикордонної служби України із письмовим зверненням.

З повагою, Сидоренко В.В.

Спасибо за ответ!