Можливе заголовок:\nЧи можуть мене посадити за невиплату кредиту за мікрохвильовку?
Тоість те що я зовсім не платила, це дасть змоги їм мене посадить? Вони мені і пісьма присилали, а тепер позвонили і сказали що у мене 3 дні на уплату, либо посадят. Банк ОТП.
Це цивільно-правові відносини, а тому погрожувати кримінальною відповідальністю можливо лише у випадку надання Вами підроблених документів.
нет, не смогут