Можливе заголовок:\nЧи можуть мене посадити за невиплату кредиту за мікрохвильовку?

У мене така ситуація, я взяла телефон у кридит. На суму 799 гр. Але оформили мені його як микрохвильовка стоимость якої 1060 гр. В звязку з станом дитини, не могла виплачувать зовсим. Пройшов почти рік.Мені позвонили і сказали, що посадят. Скажіть, чи можуть посадити?
Лучший ответ

Тоість те що я зовсім не платила, це дасть змоги їм мене посадить? Вони мені і пісьма присилали, а тепер позвонили і сказали що у мене 3 дні на уплату, либо посадят. Банк ОТП.

Це цивільно-правові відносини, а тому погрожувати кримінальною відповідальністю можливо лише у випадку надання Вами підроблених документів.

нет, не смогут