Как подать заявление на развод без детей и общего имущества в Украине?
Здравствуйте, ссылайтесь на эту статью Семейного Кодекса Украины
Стаття 110. Право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу
1. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із
подружжя.
2. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений
протягом вагітності дружини та протягом одного року після
народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив
протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального
правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
{ Частина друга статті 110 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 245-VII ( 245-18 ) від 16.05.2013 }
3. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про
розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство
зачатої дитини визнане іншою особою.
4. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про
розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо
батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду
відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового
запису про народження дитини.
5. Опікун має право пред'явити позов про розірвання шлюбу,
якщо цього вимагають інтереси того з подружжя, хто визнаний
недієздатним.
Обратитесь к адвокату и Вам составят грамотное исковое заявление о расторжении брака.
вы просто имеете право подать иск на расторжение брака. так как вторая сторона не желает обращаться в органы РАГС
ст. 105, 110 СК Украины