Ищу юриста составить заявление в суд
У каждого юриста свои расценки, все зависит от формы алиментов (части от дохода или в твердой сумме), на кого алименты и учитывая обстоятельства, которые нужно доказывать в иске. Обращайтесь в индивидуальном порядке к юристу.
Стаття 182 СКУ. Обставини, які враховуються судом при визначенні
розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних
чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.