Как переписать ребенка на фамилию матери и чем руководствоваться?
Семейный кодекс Украины:
Стаття 125. Визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою
1. Якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров'я про народження нею дитини.
2. Якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається:
1) за заявою матері та батька дитини;
{Пункт 2 частини другої статті 125 виключено на підставі Закону № 2398-VI від 01.07.2010}
3) за рішенням суду.