Как быть, если у человека нет прописки и его выписывают из дома по дарственной от тёти - правовая ситуация в Украине
Возможно ли выписать человека, если ему некуда прописаться. У тёти есть дарственная на дом и она через суд решила выписать племянника. УКРАИНА.
Конечно, возможно, если племянник не проживает в неприватизированном жилье 6 месяцев, а в приватизированном - 1 год.
Стаття 116 ЖКУ. Виселення без надання громадянам іншого жилого
приміщення
Якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають
разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або
використовують його не за призначенням, або систематичним
порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для
інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а
заходи запобігання і громадського впливу виявились
безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших
заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого
приміщення.
Осіб, які підлягають виселенню без надання іншого жилого
приміщення за неможливістю спільного проживання, може бути
зобов'язано судом замість виселення провести обмін займаного
приміщення на інше жиле приміщення, вказане заінтересованою в
обміні стороною.
Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без
надання їм іншого жилого приміщення.
Стаття 157. Виселення членів сім'ї власника жилого
будинку (квартири)
Членів сім'ї власника жилого будинку (квартири) може бути
виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 116 цього
Кодексу. Виселення провадиться у судовому порядку без надання
іншого жилого приміщення.