Как выиграть дело о получении алиментов от мужа, работающего на заводе, при отсутствии средств на найм адвоката?
Скорее всего, я Вас огорчу, но судебная практика в Украине складывается таким образом, что алименты на двух детей взыскиваются в размере 1/3, а не 1/2, как просите в исковом заявлении Вы. Расходы, связанные с болезью детей, не входят в состав алиментов, они предусмотрены ст. 18 СК Украины
Стаття 185. Участь батьків у додаткових витратах на дитину
1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).
2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.
Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
Доброго времени суток!
Ирина, порядок взыскания и размер алиментов регламентирует ст. 81 Семейного кодекса РФ. Взыскивайте через суд. Мнение мужа здесь ни при чем. В суд предоставьте справку о доходах с Вашего места работы.