Скажите пожалуйста попадает ли статья 190 ч.2 под амнистию, сижу второй раз, осталось 1 г. 1 мес. из 2 лет 7 мес.
Про амністію у 2014 році
Верховна Рада України; Закон від 08.04.2014 № 1185-VII
Стаття 2. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, крім тих, які підлягають звільненню від відбування покарання на підставі статті 1 цього Закону, засуджених за будь-які злочини, які не поєднані з насильством, небезпечним для життя і здоров’я, якщо вони на день набрання чинності цим Законом відбули не менше однієї чверті призначеного строку основного покарання.