Как развестись с мужем, угрожающим насилием, и у которого есть общий ребенок младше года? Куда можно обратиться?
Расторжение брака до года, возможно только в том случае, если в отношении Вас или ребенка им совершено преступление, можно установить до развода режим отдельного проживания.
Стаття 110. Право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу
1. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.
2. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
3. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою.
4. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини.
Вас не разведут до 1 года .Можете только подать на алименты, на себя и на ребенка.
А по поводу угроз -это в милицию.