«Наследство дома - Что делать, если прямые наследники отказываются и как купить и переоформить документы на себя?»

Мы хотим купить дом. Хозяин дома умер, жена и дети (совершеннолетние) прямые наследники. По разговору с ними мы поняли, что они не хотят вступать в наследство и готовы написать отказ. Но как быть нам в этой ситуации? Что будет с домом после того как они напишут отказы, и куда нам обратиться чтобы купить его и переоформить на себя документы?
Лучший ответ

Если они откажутся от принятия наследства, тогда, при отсутствии иных наследников.

Стаття 1277. Відумерлість спадщини

1. У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою за заявою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. 2. Заява про визнання спадщини відумерлою подається після спливу одного року з часу відкриття спадщини. 3. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. 4. Територіальна громада, яка стала власником відумерлого майна, зобов'язана задовольнити вимоги кредиторів спадкодавця, що заявлені відповідно до статті 1231 цього Кодексу. 5. Спадщина, не прийнята спадкоємцями, охороняється до визнання її відумерлою відповідно до статті 1283 цього Кодексу.

при этом гарантировать, что местная громада продаст Вам этот дом, никто не будет, т.к. такой вопрос будет решаться на сессии.

А если они отказываются от наследства в пользу нас,возможен такой вариант?И нужно ли нам прописаться в том доме.