Влияет ли отгул условно досрочно на возможность попадения под амнистию по ст. 185 части 5 после отсидки половины срока? И может ли определение отцовства двойни повлиять на ситуацию?
ПЗдраствуйте. Повторно осужден по ст.185 части 5, не отгуляв условно досрочно. Попадет ли под амнистию мая 2014, если отсидел больше пол срока? И может ли повлиять что через несколько месяцев станет отцом двойни. Зарание спасибо.
Лучший ответ
Увы
Извлечение
Стаття 8. Амністія не застосовується до осіб, зазначених у статті 4 Закону України "Про застосування амністії в Україні", а також до осіб:
б) які раніше звільнялися з місць позбавлення волі умовно-достроково і знову вчинили умисний тяжкий або особливо тяжкий злочин;
в) які звільнені судом від відбування покарання з випробуванням і до закінчення визначеного судом іспитового строку знову вчинили умисний тяжкий або особливо тяжкий злочин;