Алименты в Крыму - почему не пересмотрены выплаты и как решить проблему?
Не пересмотрено потому что Вы не обращались с соответствующим заявлением в суд, без Вашей инициативы изменения размера алиментов не будет, Вам нужно иск в суд подавать.
Стаття 192. Зміна розміру аліментів
1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.