Нужна ли нотариальная доверенность для несовершеннолетнего при поездке с отцом в Россию и Белоруссию?
Моему ребёнку исполнилось в феврале 16 лет, он получил паспорт. Нужна ли нотариальная доверенность от меня, если он поедет с Украины в Россию и Белоруссию с отцом (без меня)?
Лучший ответ
Согласие не нужно, оно требуется только до 16 лет, ребенку достаточно паспорта.
Відповідно до п. 4 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.95 № 57 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2010р. № 724) Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою.