Срок подачи кассационной жалобы статья упк

КАКОВЫ СРОКИ ПОДАЧИ КАССАЦИОННОЙ ЖАЛОБЫ ПО СТАТЬЕ 383 Ч 2 ПО старому УПК УКРАИНЫ.
Лучший ответ

Стаття 386. Строки касаційного оскарження

Касаційні скарги на судові рішення, зазначені у частині першій статті 383 цього Кодексу, можуть бути подані протягом одного місяця з моменту проголошення вироку чи оголошення ухвали або постанови, які оскаржуються, а засудженим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку чи постанови.

Касаційні скарги на судові рішення, зазначені у частині другій статті 383 цього Кодексу, можуть бути подані протягом трьох місяців з моменту набрання ними законної сили.

Ваш ответ мне очень помог, спасибо!