Возможно ли взыскание переплаты по пособию малообеспеченности за 2006-2010 года и как происходит данная процедура?
Не могут.
Стаття 1215. Безпідставно набуте майно, що не підлягає поверненню
1. Не підлягає поверненню безпідставно набуті:
1) заробітна плата і платежі, що прирівнюються до неї, пенсії, допомоги, стипендії, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, аліменти та інші грошові суми, надані фізичній особі як засіб до існування, якщо їх виплата проведена фізичною або юридичною особою добровільно, за відсутності рахункової помилки з її боку і недобросовісності з боку набувача;
2) інше майно, якщо це встановлено законом.
Здравствуйте. Могут обратиться в суд с иском. Вам же в свою очередь, нужно будет заявить о пропуске срока исковой давности - 3 года с последнего полученного пособия.