Пользователь 9111.ru

І якщо потрібно, то де в місті можна зареєструватись і скількі часу та коштів потрібно?

Я хочу займатися підприємницькою діяльністю (якщо це можна так назвати), я хочу розповсюджувати компакт-диски с безкоштовним програмним забезпеченням за ціною носія, чи трошки дорожче, та брати гроші тільки за доставку товару по пошті. Таким чином мій рівень прибутку від такою діяльності дуже малий, чи треба мені взагалі реєструватися підприємцем та платити податки? Ще раз повторюсь, що прибутку майже нема. І якщо потрібно, то де в місті можна зареєструватись і скількі часу та коштів потрібно?
Лучший ответ

Вам необходимо обратиться к украинскому специалисту. Можете сделать это здесь: http://www.lex.su/patratij.php