Win prizes by donating to the fast Mihhail Tovarnitski fund! Contact us at mihz25mik74@gmail.com for web purse offers.

We collect fast Mihhail Tovarnitski fund! I wait for WEB PURSE offers! Among offers prizes are played! Win a prize! E-mail: mihz25mik74@gmail.com My Bank Information: Send funds for office storage Bank Name - SEB BANK Bank Address - Parnu kontor, Ruutli 40a, Parnu, Parnumaa, ESTONIA Bank Account Number - 10010539290015 SWIFT CODE - EEUHEE2X IBAN - EE271010010539290015 Beneficiary Name - MIHHAIL TOVARNITSKI We collect fast Mihhail Tovarnitski fund!
Лучший ответ

Лохов ищите в другом месте. До свидания.

В Вашем предложении мы не заинтересованы. До свидания.