Теребовля, 07.09.2014, 22:09

Правовий статус та представництво дітей в новому шлюбі батька - виклики та права

Вопрос №4805319 из г. Теребовля
опубликован 07.09.2014, 22:09
Мій тато одружився другий раз мавши двоє дітей його перша дружина померла ми все життя проживаєм з мачухою в нас одне прізвище но ми незнаєм чи вважємося ми її дітьми бо вона нас не всиновляла чи маєм ми право представляти якісь її інтереси як її діти чи ні
Лучший ответ
Рекомендуется

ваша мачеха не является вашим близким родственником, соответственно вы не имеете право без ее поручения доверенности представлять ее интересы

07.09.2014, 22:30
Оценка автора вопроса:
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!

Скажіть будь ласка вона получила спадщину з за кордону але вона не дієздатна чи можем ми за довіреністю получити спадок

07.09.2014, 23:06

если она недееспособна, значит она не имет право на совершение каких-либо действий, в том числе оформление доверенности. в отношении нее должна быть оформлена опека либо попечительство и тогда опекун будет оформлять от ее имени все действия

08.09.2014, 11:20