Написання відмови про непроходження рентгену при виписці - що робити?
Лежу в неврології на стаціонарі, зробила медогляд, флюорографію,кт головного мозга. Кашлю не має.Флюорографія нормальна. Лікар заставляє зробити ренген легенів-але я не хочу. Так як все нормально навіщо лишній раз облучатись. При виписці лікар просить написати відмову про непроходження ренгену? Як поступити писати чи ні?
Лучший ответ
Если Вы отказываетесь, то пишите, тогда это будет уже Ваша проблема, если что не так в последствии выявится с легкими к врачу никаких претензий не предъявите.
Спасибо за ответ!