Отсутствие вразумительного ответа адвоката - существует ли утвержденная государством форма на отказ от наследства и ее номер.

Адвокат мне не дал вразумительного ответа на конкретно поставленный вопрос - есть ли специально утвержденная государством форма - бланк на отказ от наследства? И если есть то номер бланка?
Лучший ответ

Державна нотаріальна контора __________.

Заявник: громадянство, П.І.Б., рік народження,

адреса, поштовий індекс, інші засоби зв'язку_.

ЗАЯВА

про відмову від прийняття спадщини

Сьомого числа, листопада місяця, дві тисячі восьмого року, помер мій батько (П.І.Б.), який постійно проживав за адресою: ____________.

Після його смерті відкрилася спадщина, від прийняття якої я, (П.І.Б.), відмовляюся на користь моєї сестри (дочки спадкодавця, П.І.Б.), яка мешкає за адресою: ____________.

Зі змістом ст. - ст. 1273 - 1275 ЦК України я ознайомлений.

Заявник __________________ (П. ініціали).

(Дата).

Засвідчений нотаріусом підпис заявника (якщо заява про відмову від прийняття спадщини відправлена цінним або рекомендованим листом з повідомленням про вручення).

Большое спасибо за развернутый и понятный ответ!