Кращий спосіб отримати спадок з Америки - Укрінюрколегія чи Femily Tree Ltd.?

Скажіть через яку фірму краще отримувати спадок з за кордону чарез львівську Укрінюрколегія чи Угорську Femily Tree Ltd. спадок з Америки дві фірми пропонують свої послуги і якщо нас 12 спадкоємців чи можемо ми співпрацювати з різними фірмами потрібно всім через одну.
Лучший ответ

Ни через одну. Найдите адвоката непосредственно в США.