Чи можна зменшити розмір аліментів, які виплачуються на одну дитину, у випадку, коли платник одружений і має ще одну спільну дитину?
Скажіть будь-ласка, чоловік виплачує аліменти на першу дитину у розмірі 30% (у шлюбі з матірю дитини не перебував), на сьогоднішній день мати даної дитини пеербуває у шлюбі та має спільну дитину. Чи можна чоловіку, який виплачує аліменти зменшити їх розмір, оскільки він одружений та має дитину? Дякую за допомогу!
Відповідно до положень ст. 192 Сімейного кодексу України розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках.