Написання заяви до суду на встановлення батьківства та виплату аліментів - документи та рекомендації

Я знаходячись в місцях позбавлення волі мала стосунки з працівником колонії. Наші стосунки тривали майже шість років. В 2006-му році я завагітніла та народила в 2007-му році доньку. Батько дитини не визнає батьківства, та не допомагає у вихованні дитини. Я хочу написати заяву до суду на встановлення батьківства, та виплату аліментів. Як мені краще зробити? Які документи потрібні? Як написати заяву?
Лучший ответ

Вам потрібно звернутися до суду із позовом про визнання батьківства. На першом судовому засіданні Ви маєте звернутися до суду із клопотанням про призначення судово-генетичної експертизи.