Виїзд дитини за кордон без згоди батька - Шанси на успіх та необхідні документи
Допоможіть будь-ласка! Я вийшла заміж за громадянина Німеччини, який проживає та працює в Швейцарії. Хочу поїхати разом з моїм сином (4 роки) від першого шлюбу. Але батько дитини не дає дозвіл на виїзд дитини за кордон. Аліменти він виплачує, але участі в вихованні дитини не приймає. Батько дитини на переговори не погоджується. Ситуація зайшла в глухий кут. Я зібрала наступні документи: договір про оренду 3-х кімнатної квартири; свідоцтво про одруження; сезонний договір на роботу; дозвіл на проживання в Швейцарії до 2016 р.; характеристика та доходи за останні 6 місяців мого чоловіка; довідка з дитсатка. Хочу звернутися до суду. Які в мене шанси виграти та вивезти дитину без його згоди? Які ще документи для цього потрібні? Буду вдячна за відповідь.
Лучший ответ
Надежда, получив решение суда о предоставлении разрешения на выезд ребенка за пределы Украины, без согласия и сопровождения второго из родителей, вы сможете выехать.
Для получения данного решения привлекают также органы опеки, которые действуют в ваших интересах.
Спасибо за ответ!
Надя, обращайтесь в суд и обосновывайте вывоз ребёнка за границу а суд вынесет своё решение. И ещё. если отец ребёнка не получил решение суда о запрете за выезд. можете попробовать вывезти без его согласия.
Спасибо за ответ!