Днепродзержинск, 01.12.2014, 00:59

Я судим по статье 186 ч 2 УК Украины хочу получить лицензию на травматический пистолет.

Вопрос №5517672 из г. Днепродзержинск
опубликован 01.12.2014, 00:59
Я судим по статье 186 ч 2 УК Украины хочу получить лецензию на травматический пистолет.
Лучший ответ
Рекомендуется

Володіння травматичною зброєю дозволене в Україні лише певним категоріям громадян – журналістам, народним депутатам, державним службовцям, близьким родичам працівників суду та правоохоронних органів, особам, які беруть участь у кримінальному судочинстві (тобто свідкам, що мають привід турбуватися про своє життя), та громадянам, які беруть участь в охороні громадського порядку та державного кордону, – «дружинникам».

01.12.2014, 01:09

А росли погашения судимасти? И через скока гасеца судимасть?

01.12.2014, 01:17

Якщо будете належити до категорій вказаних вище то чому і ні. Якщо Вас засуджено з застосуванням ст. 75 то після спливу іспитового строку. Якщо реально через 6 років.

01.12.2014, 01:24