Чи є можливість блокування комп\'ютера та вимагання штрафу МВС України за відвідування певного сайту?
Чи може МВС УКРАЇНИ заблокувати мій компютер за перехід на певний сайт? При цьму вимагати сплати штрафу у розмірі 1000 грн, якщо не сплатити то моя справа буду передана до прокуратури.
Лучший ответ
Не може, це злочинці Вам "впарили" віруса. Переустановіть операційну систему.
Є простіший варіант, контр альт дел снять задачу. Писано-переписано в інтернеті).