Пенсия для чернобыльца-инвалида 2 группы при переезде в Курскую область
Я чернобылец инвалид 2 группы пенсионер хочу переехать жить в Курскую обл. какая у меня будет пенсия? Если сейчас я получаю 6780 гр.
Лучший ответ
Загалом, згідно міжнародного договору між Росією та Україною, мають провести перерахунок(фактично, нове призначення) з урахуванням наданих Вами документів, але, на практиці, просто переводять суму по курсу.