Харьков, 18.12.2014, 23:50

Мой муж сидит, а я хочу поступить в педуниверситет, и потом работать по специальности. Может ли мне помешать его судимость?

Вопрос №5674807 из г. Харьков
опубликован 18.12.2014, 23:50
Мой муж сидит, а я хочу поступить в педуниверситет, и потом работать по специальности. Может ли мне помешать его судимость?
Лучший ответ
Рекомендуется

Не думаю, що до викладачів/вчителів така ретельна увага, нічого особистого.

19.12.2014, 00:06
Оценка автора вопроса:
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!

Может. Могут отказать в приеме на работу

19.12.2014, 00:37

При приеме на работу проверяют судимость родственников?

19.12.2014, 00:39

Не знаю, чим керується колега, але я не чув жодного випадку відмови на законних підставах в прийнятті на роботу вчителем/викладачем/вихователем в звязку з судимістю члена родини.

19.12.2014, 00:48

Ну я так понимаю, что при поступлении на учебу или работу родственников не проверяют на судимость или нет?

19.12.2014, 00:56

Такі перевірки стосуються лише працівників правоохоронних органів, військових, дипломатів, осіб, що мають доступ до державної таємниці. Можливо, навів не повний перелік але в ньому точно немає педагогів.

19.12.2014, 01:07