Будинок без комунікацій і без мешканців - чому його не ввели в експлуатацію?
В будинку ніхто не мешкає, так як його не введено в експлуатацію в примищенні не має ні світла, не води, ні газу). Юридична адреса є, і вся родина зареєстрована за даною адресою. Без ціх умов не можливо було б отримати у власність цю будівлю. Довідки є, що в будинку ніхто не мешкає.
Ви маєте на увазі пріобретаельную давність? Тільки через суд. Якщо володіє протягом 10 років безперервно і відкрито, можете звертатися до суду з позовом про визнання права власності.
Звісно можливо адже нарахування проводяться з розрахунку на людину.