Как рассчитывается зарплата рабочих.
Как рассчитывается средняя зарплата при сокращенной рабочей неделе (3-хдневка) при назначении помощи по безработице?
Важко проаналізувати, якщо в даному документі ні слова не сказано про звільненя з роботи та реєстрацію в центрі зайнятості. Але є ще й Порядок №1266, там теж йдеться про нарахування середньої ЗП.
Ну то чого питаєте якщо знаєте). Є і такий порядок і потрібно користуватись саме ним. Платили б гроші знайшов б усі порядки, а так вбив - видало. Подивився п. 1 - в інших випадках, коли згідно з чинним законодавством виплати провадяться виходячи із середньої заробітної плати. Формально підходить. От і усе. Вибачайте,