Долинская, 08.01.2015, 23:13

Как рассчитывается зарплата рабочих.

Вопрос №5782511 из г. Долинская
опубликован 08.01.2015, 23:13
Как рассчитывается средняя зарплата при сокращенной рабочей неделе (3-хдневка) при назначении помощи по безработице?
Лучший ответ
Рекомендуется

Читаємо-аналізуємо. zakon4.rada.gov.ua

08.01.2015, 23:41

Важко проаналізувати, якщо в даному документі ні слова не сказано про звільненя з роботи та реєстрацію в центрі зайнятості. Але є ще й Порядок №1266, там теж йдеться про нарахування середньої ЗП.

09.01.2015, 02:19

Ну то чого питаєте якщо знаєте). Є і такий порядок і потрібно користуватись саме ним. Платили б гроші знайшов б усі порядки, а так вбив - видало. Подивився п. 1 - в інших випадках, коли згідно з чинним законодавством виплати провадяться виходячи із середньої заробітної плати. Формально підходить. От і усе. Вибачайте,

09.01.2015, 04:23