Можно продавить ритуальные товары в частном доме не выводя его из жилого фонда?

Вопрос №5787322 из г. Димитров
опубликован 09.01.2015, 20:11

Можно продавить ритуальные товары в частном доме не выводя его из жилого фонда?

Лучший ответ
Рекомендуется

Можливо. В основному, так і роблять в будинках, що межують з цвинтарем.

09.01.2015, 21:29

Чем мативировать, когда задают вопрос на каком основании я торгую?

09.01.2015, 22:17
Лучший ответ
Рекомендуется

Можливо. В основному, так і роблять в будинках, що межують з цвинтарем.

09.01.2015, 21:29

Як мінімум, у Вас мають бути наявні документи, що підтверджують законність підприємницької діяльності(ФОП, з відповідним видом діяльності), а чому дома - тому, що немає грошей на оренду магазину, наприклад.

09.01.2015, 22:22

Есть закон который разрешает торговать в частном доме если я ЧП?

09.01.2015, 22:35
Лучший ответ
Рекомендуется

Можливо. В основному, так і роблять в будинках, що межують з цвинтарем.

09.01.2015, 21:29

Немає закону який це забороняє, а це аналогічно тому, що є такий, що дозволяє. Головне, щоб Ви не займались промисловим виробництво, не забруднювали навколишнє середовище, не порушували права інших громадян.

09.01.2015, 22:45