Новоселица, 12.01.2015, 19:49

Проверка правомерности отмены доверенности в случае оформления в консульстве - необходимость заявления о внесении доверенности в единый реестр

Вопрос №5807895 из г. Новоселица
опубликован 12.01.2015, 19:49
Мама хочет отменить доверенность, но поскольку она за границей, она сделала в консульстве доверенность в Милане на меня, и там же написала заявление чтоб отменить доверенность которая была сделана на другого человека... прислала мне документы, но в нотариусе потребовали от меня заявление про внесение доверенности в единный реестр доверенностей... ето правильно... потому что в консульстве больше нечего не давали кроме доверенности маме на руки...
Лучший ответ
Рекомендуется

Так, є такий реєстр і до нього мають заноситись усі довіреності.

13.01.2015, 00:36
Оценка автора вопроса:
Вы мне очень помогли, спасибо!

тобто мамі необхідно в консульстві заяву про реєстр взяти?

13.01.2015, 02:00

Ну так у Вас вже є усі повноваження. Пишіть від себе в інтересах матері. Саме це вимагав нотаріус, наскільки я розумію.

13.01.2015, 02:26

мені в нотаріусі сказали що вона не дійсна поки я їм не предявлю до довіреності заяву про внесення довіренность в єдиний реєстр довіренностей...це взагалі правильно...вибачте але просто цей нотаріус вічно якісь причини шукає і відправляє мене звідти.....то мамі кажуть що в них нема часу з цим возитись...тепер мама зробила мені довіренність і написала там заяву щоб відмінити...а вони ще чогось хочуть...

13.01.2015, 09:55

Уточнюсь. Все-таки, потрібна саме заява матері посвідчена консулом. Так що вимоги нотаріуса правомірні.

13.01.2015, 10:07