Проблема з кадастровим номером - як захистити свої права при оформленні спадщини земельної ділянки?
Мені потрібно до нотаріуса надати витяг про нормативно грошову оцінку зем.ділянки та витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку. Оскільки кадастровий номер не належить моєму спадкодавцю. Мені ці витяги не дають. Нотаріус відмовляє оформляти. Скажіть, мені будь ласка, а як бути з кадастровим номером. Це вина держкомзему, цей кадастровий номер був раніше присвоєний моєму спадкодавцю. нехай переробляє документацію власник, який пізніше отримав таки самий кадастр.номер. чи не так?
Логічно. Отримайте відмову в наданні інформації, Напишіть скаргу в прокуратуру стосовно двох однакових номерів, Напишіть заяву нотаріусу про витребування нотаріусом даних документів(додайте письмову відмову з ДЗК). Отримайте відмову в нотаріуса. Зверніться до суду з позовом про визнання права власності в порядку спадкування.
Вашої вини і дійсно немає. А що каже нотаріус? Оформляє чи відмовляє?