Братское, 27.01.2015, 22:16

Проблема з кадастровим номером - як захистити свої права при оформленні спадщини земельної ділянки?

Вопрос №5949571 из г. Братское
опубликован 27.01.2015, 22:16
Я оформляю спадщину земельну ділянку і зясовується, що кадастровий номер державного акту цієї ділянки належить іншій особі. Даний державний акт виданий 29.04.2010 року. А акт іншої особи під таким же кадастровим номером виданний вже 2013 року. Мені пропонуют знову робити технічну документацію на дану земельну ділянку. Я проти, оскульки вважаю, що моєї (власника) вини в цьому не має. І яким чином можна робити технічну документацію на померлу людину? Як мені діяти в даній ситації? як я можу захистити свої права?
Лучший ответ
Рекомендуется

Мені потрібно до нотаріуса надати витяг про нормативно грошову оцінку зем.ділянки та витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку. Оскільки кадастровий номер не належить моєму спадкодавцю. Мені ці витяги не дають. Нотаріус відмовляє оформляти. Скажіть, мені будь ласка, а як бути з кадастровим номером. Це вина держкомзему, цей кадастровий номер був раніше присвоєний моєму спадкодавцю. нехай переробляє документацію власник, який пізніше отримав таки самий кадастр.номер. чи не так?

27.01.2015, 22:37

Логічно. Отримайте відмову в наданні інформації, Напишіть скаргу в прокуратуру стосовно двох однакових номерів, Напишіть заяву нотаріусу про витребування нотаріусом даних документів(додайте письмову відмову з ДЗК). Отримайте відмову в нотаріуса. Зверніться до суду з позовом про визнання права власності в порядку спадкування.

27.01.2015, 22:42

Вашої вини і дійсно немає. А що каже нотаріус? Оформляє чи відмовляє?

27.01.2015, 22:25

Мені потрібно до нотаріуса надати витяг про нормативно грошову оцінку зем.ділянки та витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку. Оскільки кадастровий номер не належить моєму спадкодавцю. Мені ці витяги не дають. Нотаріус відмовляє оформляти. Скажіть, мені будь ласка, а як бути з кадастровим номером. Це вина держкомзему, цей кадастровий номер був раніше присвоєний моєму спадкодавцю. нехай переробляє документацію власник, який пізніше отримав таки самий кадастр.номер. чи не так?

27.01.2015, 22:37

Логічно. Отримайте відмову в наданні інформації, Напишіть скаргу в прокуратуру стосовно двох однакових номерів, Напишіть заяву нотаріусу про витребування нотаріусом даних документів(додайте письмову відмову з ДЗК). Отримайте відмову в нотаріуса. Зверніться до суду з позовом про визнання права власності в порядку спадкування.

27.01.2015, 22:42