Желаю переписаться в Украину из Крыма для проживания с мужем, который является украинцем, и посетить маму в Крыму
Я проживаю в Киеве, прописана в Крыму, хочу поехать в Крым к маме и выпесаться. А на украине прописаться, так как мой муж. Украинец и живем мы нам украине?
Для этого не нужно никуда ехать, Вы можете обратится за регистрацией по месту жительства в Киеве, и Вас зарегистрируют.
Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та [...]
МВС України; Наказ, Порядок, Картка [...] від 22.11.2012 № 1077
2.7. У разі здійснення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання до територіального підрозділу ДМС України, на території обслуговування якого було зареєстроване попереднє місце проживання особи, у той же день надсилається письмове повідомлення про зняття особи з реєстрації місця проживання (додаток 12) та талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні. У разі здійснення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання в межах однієї адміністративно-територіальної одиниці (Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя) талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні до адресно-довідкового підрозділу не надсилається. У відомостях про реєстрацію місця проживання особи робиться відмітка "одночасно знято з реєстрації".