Права и льготы военнослужащих - воздействие Закона Украины на офицеров, служащих за пределами зоны АТО
Скажите пожалуста, (ЗАКОН УКРАЇНИ Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, Стаття 14. Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей. п.15. Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.) Действует ли он на военнослужащиш офицеров которые служат не в зоне АТО?
Лучший ответ
Так. діє. Почитайте сферу дії закону.
Величезне спасибі, як камінь з плеч.