Оплачиваемый ли отпуск участникам боевых действий 10 календарных дней дополнительный (афганцам)?
Здравствуйте Наталья!
Згідно п.12 статті 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них (Закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту):
«Стаття 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них
Учасникам бойових дій (статті 5, 6) надаються такі пільги:
12) використання чергової щорічної відпустки у зручний для них час, а також одержання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік;
{Пункт 12 статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 426-VIII від 14.05.2015}»