Скажіть чи можна подати на аліменти перебуваючи у шлюбі.
Да, это возможно
Можна подати на аліменти, перебуваючи у шлюбі. Ніяких обмежень в цьому питанні не має. Оскільки підставою для подачи позов про стягнення аліментів є той факт, що батько дитину ухиляється від утримання дитини.
Дякую за питання.
Наталья, да можете,если нужна помощь в написании иска, обращайтесь
Які документи для цього потрібні, і яку суму я можу просити. У мене син 13 років дочка 2роки. і ч можу на себе теж просити аліменти. Куд звертатися
Для цього потрібні: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, довідка з місця проживання дитини, та бажано - довідку з місця роботи батька дитини.
Дякую за запитання.
Яку суму я можу просити, які обмеження є.? дякую
Согласно Закону "Про Виконавче впровадження" не может удерживаться более 50%. из з.п алиментщика.Пробуйте