Луцк, 10.09.2015, 20:53

Скажіть чи можна подати на аліменти перебуваючи у шлюбі.

Вопрос №7986400 из г. Луцк
опубликован 10.09.2015, 20:53
Скажіть чи можна подати на аліменти перебуваючи у шлюбі.
Лучший ответ
Рекомендуется

Да, это возможно

10.09.2015, 21:16
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

Можна подати на аліменти, перебуваючи у шлюбі. Ніяких обмежень в цьому питанні не має. Оскільки підставою для подачи позов про стягнення аліментів є той факт, що батько дитину ухиляється від утримання дитини.

Дякую за питання.

10.09.2015, 22:41
Оценка автора вопроса:
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!

Наталья, да можете,если нужна помощь в написании иска, обращайтесь

10.09.2015, 23:02
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

Які документи для цього потрібні, і яку суму я можу просити. У мене син 13 років дочка 2роки. і ч можу на себе теж просити аліменти. Куд звертатися

10.09.2015, 22:33

Для цього потрібні: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження дитини, довідка з місця проживання дитини, та бажано - довідку з місця роботи батька дитини.

Дякую за запитання.

10.09.2015, 22:42

Яку суму я можу просити, які обмеження є.? дякую

10.09.2015, 23:00

Согласно Закону "Про Виконавче впровадження" не может удерживаться более 50%. из з.п алиментщика.Пробуйте

10.09.2015, 23:04